Dubai vaatamisväärsused

Dubai vaatamisväärsused: 15 põnevat kohta, mida avastada

Dubai on linn, mis ei maga kunagi. See on koht, kus luksus ja innovatsioon kohtuvad, luues ainulaadse maailma, mis on täis imesid ja avastamisrõõmu. 

Alates uhketest pilvelõhkujatest kuni lummavate kultuuripäranditeni – Dubai on linn, mis pakub midagi igaühele. 

Olenemata sellest, kas otsite põnevust täis seiklusi, lõõgastavaid hetki luksuslikes kuurortides või lihtsalt võimalust imetleda inimkäte loodud imesid, Dubai ei vea teid alt. 

Selles artiklis sukeldume Dubai kõige silmapaistvamatesse vaatamisväärsustesse, alustades hiiglaslikust Burj Khalifast ja lõpetades eksootiliste suusakeskustega. Viime teid imelisele avastusretkele läbi Dubai, avastades linnakeskkonna kõige vapustavamaid pärlid. 

1. Burj Khalifa

Dubai vaatamisväärsused

Burj Khalifa, tuntud kui maailma kõrgeim hoone, kujutab endast inimvõimete ja arhitektuuriliste saavutuste tipptaset. Taevasse ulatuv hoone, mille kõrgus on muljetavaldavad 828 meetrit, on Dubai ja kogu Lähis-Ida sümbol. See on oluline vaatamisväärsus mitte ainult oma rekordilise kõrguse, vaid ka innovaatilise disaini ja tehnoloogiliste uuenduste poolest.

Hoone valmis 2010. aastal ja koosneb 163 korrusest, pakkudes panoraamvaateid Dubai linnale ja selle ümbrusele. Burj Khalifa on koduks nii elamutele, kontoriruumidele kui ka Armani hotellile. Arhitektuurselt ühendab see islami kunsti mõjutusi kaasaegse disainiga, luues ainulaadse silueti linna horisondil. Hoone tipus asuv vaateplatvorm “At the Top” on üks populaarsemaid turismiatraktsioone, pakkudes külastajatele võimalust imetleda hingematvaid vaateid ja tunnistada Dubai kiiret arengut.

Burj Khalifa ei ole ainult majesteetlik maamärk, vaid ka kultuuriliste ja meelelahutuslike ürituste keskus. Hoones korraldatakse erinevaid üritusi alates kunstinäitustest kuni suurejoonelisteni uusaasta ilutulestikuni, mis on saanud rahvusvahelise tähelepanu osaliseks. See on oluline kohtumispaik nii kohalikele elanikele kui ka rahvusvahelistele külalistele, kes soovivad kogeda Dubai dünaamilist hinge.

2. Dubai Mall

Dubai Mall, üks suurimaid ja luksuslikumaid kaubanduskeskusi maailmas, on tõeline ostuparadiis ja meelelahutuskeskus. Asudes Burj Khalifa varjus, on see kaubanduskeskus koduks enam kui 1200 poele, sealhulgas rahvusvaheliselt tuntud brändidele ja kõrgekvaliteedilistele kauplustele. Lisaks kaubandusele pakub Dubai Mall hulgaliselt vaba aja veetmise võimalusi, nagu näiteks suurejooneline kino, jäähall ja interaktiivsed mängualad.

Kaubanduskeskuse ainulaadsus seisneb mitte ainult selle suuruses, vaid ka selle rikkalikus mitmekesisuses ja kultuurilistes atraktsioonides. Dubai Mall pakub külastajatele võimalust sukelduda erinevatesse kogemustesse, alates Egiptuse teemalisest alast, mis kujutab endast ajaloolist vaatemängu, kuni futuristliku virtuaalreaalsuse teemapargini. Keskuse sees asuv Dubai Aquarium & Underwater Zoo, kus on tuhandeid mereelukaid, on üks suurimaid akvaariume maailmas, pakkudes harivaid ja meelelahutuslikke elamusi kõigile vanusegruppidele.

Keskmisest kaubanduskeskusest palju enamat, Dubai Mall on ka kogukonna kogunemiskoht, kus korraldatakse erinevaid kultuuriüritusi, moeetendusi ja festivalie. Iga külastaja leiab endale midagi põnevat, olgu selleks siis luksuslik ostukogemus, gastronoomiline seiklus või lihtsalt aja veetmine selle suursuguse struktuuri uhkes atmosfääris.

3. Dubai purskkaevud

Dubai vaatamisväärsused

Dubai purskkaevud, paiknedes järve ääres Burj Khalifa ja Dubai Malli juures, on ühed maailma suurimad koreografeeritud purskkaevud. Need pakuvad vaatemängulist kombinatsiooni vee, valguse ja muusika elementidest, luues unustamatu audiovisuaalse kogemuse. Purskkaevude etendused toimuvad iga päev ja need on külastajatele tasuta.

Purskkaevud katavad ligikaudu 12 hektarit ning nende veejugad võivad ulatuda kuni 150 meetri kõrgusele, mis on võrreldav 45-korruselise hoone kõrgusega. Iga etendus on unikaalne, ühendades erinevaid lugusid ja meloodiaid, alates traditsioonilisest araabia muusikast kuni klassikaliste ja kaasaegsete lugudeni. Valgustuselementide ja koreografeeritud vee liikumise kombinatsioon loob lummava ja dünaamilise kunstiteose, mis peegeldab Dubai kultuuri ja tehnoloogilist innovatsiooni.

Dubai purskkaevud on muutunud mitte ainult populaarseks turismiobjektiks, vaid ka oluliseks osaks linna sotsiaalsest ja kultuurilisest elust. Need pakuvad võimalust kogeda Dubai külalislahkust ja imetleda selle püüdlusi ühendada traditsioon kaasaegsega. Külastades purskkaevusid, saavad inimesed tunnistada Dubai püüdlusi loovuse ja inseneriteaduse piiride nihutamisel, samuti linna pühendumust pakkuda elanikele ja külastajatele rikkalikke ja meeldejäävaid kogemusi.

4. Jumeirah palmisaar

Dubai vaatamisväärsused

Jumeirah palmisaar, tuntud kui Palm Jumeirah, on inimkäte poolt loodud saar, mis on üks maailma inseneri- ja arhitektuurimeistriteostest. See ainulaadne palmikujuline saar on tõeline tehnoloogilise innovatsiooni ja loodusliku ilu sümbioos. Saar, mis on ehitatud vaid liiva ja kividega, ulatub Pärsia Lahe vetesse, pakkudes ainulaadset elamust nii elanikele kui ka külastajatele.

Palmisaar on tuntud oma luksushotellide, eramute ja vabaaja veetmise võimaluste poolest. Saarel asuvad mõned Dubai kõige ihaldatumad elukohad ja tipptasemel hotellid, sealhulgas kuulus Atlantis The Palm. Palm Jumeirah on ka koduks mitmetele maailmatasemel restoranidele, rannaklubidele ja kaubanduskeskustele, mis kõik pakuvad eksklusiivseid elamusi. Saare rikkalikus ja mitmekesisuses kajastub Dubai pühendumus luua unustamatuid kogemusi oma elanikele ja külastajatele.

Palmisaare ainulaadne disain ei ole mitte ainult esteetiliselt muljetavaldav, vaid ka funktsionaalne – see aitab kaitsta rannajoont erosiooni eest. Palm Jumeirah on Dubai arhitektuurilise ja inseneriteaduse imetlusväärne saavutus, olles samal ajal ka luksuslik puhkuse sihtkoht, mis pakub unikaalset segu loodusest, kaasaegsest disainist ja esmaklassilisest elustiilist.

5. Burj Al Arab

Dubai vaatamisväärsused

Burj Al Arab, sageli nimetatud maailma ainsaks seitsmetärniliseks hotelliks, on Dubai üks kõige ikoonilisemaid vaatamisväärsusi. Hotelli silmapaistev purjekujuline disain muudab selle silmapilkselt äratuntavaks ja sümboliseerib Dubai pürgimusi luksuslikkuse ja innovatsiooni suunas. Ehitatud kunstlikule saarele, millest on ainult 280 meetri kaugusel maismaast, pakub see ehitus hämmastavaid vaateid Pärsia lahele ja Dubai siluetile.

Burj Al Arab’se 321 meetri kõrgune struktuur sisaldab 202 luksuslikku sviiti, mis kõik pakuvad ülimat mugavust ja privaatsust. Sisekujunduses on kasutatud ainult kõige kvaliteetsemaid materjale, sealhulgas kuldleht, haruldased marmorid ja käsitsi valmistatud vaibad, mis kõik peegeldavad araabia rikkalikku kultuuripärandit ja luksuslikku elustiili. Hotelli teenindusstandardid on erakordselt kõrged, pakkudes personaalset butlerteenust igale sviidile ja tagades iga külalise vajaduste täitmise.

Lisaks luksuslikele sviitidele on Burj Al Arab koduks mitmetele maailmatasemel restoranidele, sealhulgas Al Mahara ja Al Muntaha, mis pakuvad suurepäraseid toiduelamusi koos hingematvate vaadetega. Hotell on muutunud mitte ainult luksusreiside sihtkohaks, vaid ka arhitektuuri ja disaini imetlusväärseks näiteks, mis rõhutab Dubai ambitsioone maailmaareenil.

6. Dubai imede aed

Dubai vaatamisväärsused

Dubai imede aed, tuntud kui Dubai Miracle Garden, on maailma suurim looduslik lilleaed, mis pakub unustamatut visuaalset kogemust. Avatud 2013. aastal, katab see aed üle 72,000 ruutmeetri ja on koduks rohkem kui 50 miljonile õiele. Aed demonstreerib, kuidas innovatiivne maastikukujundus ja kastmissüsteemid võimaldavad luua lopsakaid rohealasid isegi kõrbe keskel.

Imede aias võivad külastajad nautida erinevaid lilleinstallatsioone ja skulptuure, mis on loodud elusuurustest lennukitest, tuntud hoonetest ja isegi tegelaskujudest. Iga aasta toob uusi kujundusi ja teemasid, pakkudes kordumatuid vaateid ja fotovõimalusi. Aed on eriti populaarne kohalike elanike ja turistide seas talvekuudel, kui ilm on soosivam aias jalutamiseks ja looduse ilu nautimiseks.

Lisaks silmapaistvatele lillekujundustele pakub Dubai Miracle Garden ka mugavusi nagu istumisalad, söögikohad ja mänguväljakud, muutes selle ideaalseks sihtkohaks peredele. See aed on tõendus Dubai pühendumisest jätkusuutlikkusele ja loovusele, ühendades looduse ilu kõrgete tehnoloogiliste standarditega, et luua unikaalne ja meeldejääv kogemus igale külastajale.

7. Dubai jahisadam

Dubai vaatamisväärsused

Dubai jahisadam, tuntud oma hiilgavate kõrghoonete ja elava rannajoone poolest, on üks Dubai kõige ihaldatumaid elu- ja meelelahutuspiirkondi. See kaasaegne jahisadam, mis on loodud inimese poolt ja ulatub üle 3 kilomeetri mööda Pärsia Lahte, on elav näide Dubai edumeelsusest ja innovatsioonist. Jahisadam on koduks luksuslikele korteritele, hotellidele ja mitmetele kaubanduskeskustele, pakkudes elanikele ja külastajatele eliitset elustiili.

Dubai jahisadam on tuntud oma muljetavaldava arhitektuuri ja kaasaegse linnaplaneerimise poolest. Kõrghoonete klaasfassaadid peegeldavad päikesevalgust, luues sädeleva efekti, mis on eriti võluv päikeseloojangul. Jahisadama ala on täis elu, olles populaarne koht jalutamiseks, jooksmiseks ja rattasõiduks. Lisaks pakub piirkond arvukalt söögikohti, kus saab nautida nii kohalikku kui ka rahvusvahelist kööki.

Dubai jahisadam ei ole ainult elu- ja tööpiirkond vaid see on ka meelelahutuskeskus, kus toimuvad regulaarselt kultuuri- ja spordiüritused, sealhulgas paadi- ja purjeregatid. Jahisadam pakub ka võimalusi veespordiks ja paadisõitudeks, võimaldades külastajatel nautida lõõgastavat päeva mere ääres. 

8. Al Fahidi ajalooline piirkond

Al Fahidi ajalooline pirkond, tuntud ka kui Bastakiya, on Dubai üks vanimaid piirkondi, mis annab aimu linna ajaloolisest ja kultuurilisest pärandist. See traditsiooniline kvartal, mis asub Dubai Creeki ääres, on ainulaadne aknaks minevikku Dubai ultramoodsa ja kiiresti areneva linna ilme kõrval. Tänavate ja kitsaste käikude labürint viib külastajad tagasi aega, mil Dubai oli väike kaubanduslik sadamalinn.

Al Fahidi kvartal on eriline oma traditsiooniliste tuule tornide, kivist ja savist majade poolest. Neid tuuletornid kasutati loomuliku jahutussüsteemina enne õhukonditsioneeride tulekut, pakkudes elanikele kergendust kõrbe kuumuses. Piirkond on nüüdseks muudetud kultuurikeskuseks, kus asuvad muuseumid, kunstigaleriid ja käsitööpoed. Al Fahidi pakub võimalust kogeda Emiraatide traditsioonilist arhitektuuri, kunsti ja käsitööd.

Peale arhitektuurilise ilu pakub Al Fahidi ajalooline piirkond külastajatele võimalust tutvuda Emiraatide ajaloo ja kultuuriga läbi erinevate kultuuriliste tegevuste, nagu traditsiooniline kohvitseremoonia, kalligraafia ja keraamikatöökojad. See on koht, kus ajalugu ja kultuur kohtuvad, pakkudes sügavamat mõistmist Dubai mitmekesise ja rikka pärandi kohta.

9. Aquaventure veepark

Dubai vaatamisväärsused

Aquaventure veepark, mis asub kuulsas Atlantis The Palm hotellis, on üks maailma põnevamaid ja suurimaid veeparke. See ulatuslik veepark pakub lõbusat ja adrenaliinirohket kogemust nii lastele kui ka täiskasvanutele, olles ideaalne põgenemiskoht Dubai kuumuse eest. Aquaventure paistab silma oma julgete ja uuenduslike veeliugudega, mis läbivad haide ja mantaidega täidetud akvaariume, pakkudes külastajatele unikaalseid ja põnevaid kogemusi.

Peale põnevate liugude pakub veepark ka laia valikut teisi atraktsioone, sealhulgas laine- ja vaiksevoolu basseine, privaatseid rannajooni ja Shark Safari, kus külastajad saavad snorkeldada haide ja teiste mereelukatega. Aquaventure on ka koduks The Lost Chambers Aquarium’ile, mis pakub võimalust avastada veealust maailma ja õppida mereelustike kohta.

Veepark on disainitud pakkuma meeldejäävat ja meelelahutuslikku päeva igas vanuses külastajatele. Põnevate veeliugude, lõõgastavate basseinide ja interaktiivsete atraktsioonidega on Aquaventure ideaalne koht perega aja veetmiseks. 

Veepark mitte ainult ei paku lõbusaid tegevusi, vaid ka esmaklassilisi mugavusi, nagu mitmed söögikohad ja puhkealad, tagades kõigi külastajate mugavuse ja meeldiva kogemuse. Aquaventure Veepark on tõeliselt unikaalne sihtkoht, mis ühendab seikluse ja lõõgastuse, muutes selle üheks populaarseimaks meelelahutuskohaks Dubais.

10. Dubai suusakeskus

Dubai suusakeskus, Ski Dubai, asub Mall of the Emirates kaubanduskeskuses ja pakub ainulaadset kogemust keset kõrbekliimat – võimalust suusatada ja lumelauaga sõita. Ski Dubai on esimene siseruumides suusakeskus Lähis-Idas, kus on 22,500 ruutmeetrit lumega kaetud ala. See suusakeskus pakub mitmesuguseid tegevusi, alates suusatamisest ja lumelauasõidust kuni lumepallide viskamise ja kelgutamiseni, sobides nii algajatele kui ka kogenud suusatajatele ja lumelauduritele.

Ski Dubai mitmekülgsus ilmneb viies erinevas rajas, mille hulka kuuluvad õrnad nõlvad algajatele ja keerukamad mustad rajad kogenud suusatajatele. Lisaks pakub keskus erinevaid lumeatraktsioone, nagu hiiglaslik lumepalliala ja pingviinidega kohtumise võimalus, tuues Antarktika kogemuse Dubai südamesse. Keskus pakub ka kõiki vajalikke seadmeid ja rõivaid, et tagada külastajatele mugav ja meeldiv kogemus.

Ski Dubai ei ole lihtsalt meelelahutuskoht; see on ka tehnoloogiaime, näidates, kuidas kaasaegne kliimaseadmete tehnoloogia võimaldab luua jätkusuutliku ja tõetruu talveilmastiku keset kõrbe. Suusakeskus pakub unikaalset põgenemist linnakeskkonnast, pakkudes lumist seiklust ja värskendavat kontrasti Dubai tavapärasele kliimale.

11. Dubai raam

Dubai vaatamisväärsused

Dubai raam, ametlikult tuntud kui Dubai Frame, on üks linna uuemaid ja kõige põnevamaid vaatamisväärsusi. Avatud 2018. aastal, see hiiglaslik raamikujuline struktuur on mõeldud kui aken minevikku, olevikku ja tulevikku, pakkudes unikaalset perspektiivi Dubai kiirele arengule. Asudes Zabeel Parkis, kõrgub see 150 meetrit kõrgele, olles suurepärane maamärk ja silmapaistev näide kaasaegsest arhitektuurist.

Dubai raam on disainitud nii, et ühelt poolt avaneb vaade vanale Dubai’le, sealhulgas ajaloolistele linnaosadele nagu Deira ja Bur Dubai, ning teiselt poolt pakub see vaateid uuele, modernsele Dubai’le, sealhulgas pilvelõhkujatele ja uutele arendustele. Raami ülaosas asuv klaaspõrandaga vaateplatvorm pakub külastajatele võimalust jalutada kõrgel õhus, pakkudes põnevaid ja hingematvaid vaateid.

Lisaks ainulaadsele arhitektuurilisele disainile on Dubai raam koduks ka interaktiivsele näitusele, mis dokumenteerib linna ajaloo ja kiire arengu. See struktuur on rohkem kui lihtsalt vaatamisväärsus; see on kultuuriline sümbol, mis peegeldab Dubai dünaamilist iseloomu ja ambitsiooni olla globaalne liider innovatsioonis ja disainis.

12. Dubai Legoland

Dubai Legoland, avatud 2016. aastal osana Dubai Parks and Resorts kompleksist, on peresõbralik teemapark, mis pakub seiklusrikast ja harivat kogemust nii lastele kui ka täiskasvanutele. Legoland Dubai on loodud eriti noorematele lastele, pakkudes enam kui 40 atraktsiooni, sealhulgas sõite, ehitamise töötube ja interaktiivseid seiklusi, mis kõik on ehitatud kuulsate LEGO klotside teemal.

Park jaguneb kuueks erinevaks teemapiirkonnaks, igaüks neist pakub ainulaadseid atraktsioone ja tegevusi. Nende hulgas on Factory, kus külastajad saavad näha, kuidas LEGO klotse tehakse, Adventure, mis pakub põnevaid sõite, ja Kingdoms, kus lapsed saavad kogeda keskaegseid seiklusi. Lisaks sellele on Miniland, kus on üle 20 miljoni LEGO klotsiga loodud mudelid, mis kujutavad Dubai ja teiste Lähis-Ida linnade vaatamisväärsusi.

Dubai Legoland on ideaalne koht, kus pered saavad veeta aega koos, nautides loovaid ja interaktiivseid tegevusi. Park pakub ka mitmeid söögikohti ja puhkealasid, et tagada külastajatele mugav ja nauditav kogemus. See on lõbus ja õpetlik sihtkoht, mis ühendab mängulisuse ja õppimise, pakkudes lõputuid võimalusi avastamiseks ja loovuseks.

13. Dubai akvaarium ja veealune loomaaed

Dubai vaatamisväärsused

Dubai akvaarium ja veealune loomaaed, asudes Dubai Malli südames, on üks suurimaid kinnises keskkonnas asuvaid akvaariume maailmas. See uhkeldab 10-miljoni-liitrise mahutiga, mis on koduks tuhandetele vee-elukatele, sealhulgas üle 140 liigi merekaladele. Akvaariumi kõige silmapaistvam osa on 48-meetrine vaatlustunnel, mis pakub külastajatele võimalust jalutada otse vee-elukate imedemaailmas, kogedes mereelustikku lähedalt.

Akvaariumis on esindatud mitmesugused mereelukad, alates väikestest värvikatest troopilistest kaladest kuni hiiglaslike haide ja mantadedeni. Veealune loomaaed pakub harivat kogemust, tutvustades mereelu mitmekesisust ja ökosüsteemi. Külastajad saavad osaleda sukeldumiskogemustes ja klaaspõhjaga paadisõitudel, saades ainulaadse vaate mereelukate igapäevaelule.

Dubai Akvaarium ei paku ainult meelelahutust; see on ka pühendunud mereelustiku kaitsele ja teadlikkuse tõstmisele. Harivate programmide ja interaktiivsete näitustega aitab see suurendada teadlikkust mereökosüsteemide olulisusest ja nende kaitse vajadusest. Dubai Akvaarium ja Veealune Loomaaed on põnev koht, mis ühendab hariduse, looduse imetluse ja meelelahutuse, pakkudes külastajatele unustamatut kogemust.

14. Ain Dubai

Dubai vaatamisväärsused

Ain Dubai, mis asub sinisevete saarel ja avati 2021. aastal, on maailma kõrgeim vaateratas, pakkudes külastajatele hingematvaid vaateid Dubai linnale ja rannikule. Kõrgusega muljetavaldavad 250 meetrit, Ain Dubai on tõeline inseneriteaduse meistriteos, mis ühendab kaasaegse disaini ja innovatsiooni, et luua ainulaadne vaatamisväärsus.

See hiiglaslik vaateratas koosneb 48 luksuslikust kabiinist, igaüks võimeline mahutama kuni 40 inimest, pakkudes avarat ja mugavat vaatamiskogemust. Kabiinid on varustatud kõrgtehnoloogiliste seadmetega, nagu kliimaseadmed ja interaktiivsed juhendid, mis rikastavad vaatluskogemust. Ain Dubai pakub mitmekesiseid elamusi, sealhulgas erilisi söögi- ja joogikogemusi kabiinides, muutes selle ideaalseks sihtkohaks nii romantilisteks õhtuteks kui ka perega aja veetmiseks.

Ain Dubai mitte ainult ei paku erakordseid vaateid, vaid on saanud ka oluliseks maamärgiks ja sümboliks Dubai kiirele arengule ja ambitsioonikusele. Vaateratas on muutunud populaarseks vaatamisväärsuseks ja fotograafia sihtkohaks, pakkudes vaateid nii uuele kui ka vanale Dubai’le. Ain Dubai on enamat kui lihtsalt vaateratas; see on ikooniline vaatamisväärsus, mis pakub külastajatele unikaalset võimalust kogeda linna kõrgustest.

15. Dubai tuleviku muuseum

Dubai vaatamisväärsused

Dubai tuleviku muuseum, mis avati 2021. aastal, on uuenduslik ruum, mis on pühendatud tulevikuvisioonide ja -tehnoloogiate uurimisele. Muuseumi ainulaadne disain ja struktuur kujutavad endast kaasaegset kunsti ja tehnoloogiat, luues ruumi, mis iseenesest on justkui tuleviku teoseks. Muuseumi eesmärk on olla maailma juhtiv tehnoloogia ja innovatsiooni keskus, inspireerides külastajaid avastama tuleviku võimalusi.

Tuleviku muuseumi eksponaadid ja interaktiivsed kogemused keskenduvad erinevatele teemadele, nagu jätkusuutlikkus, tuleviku linnad, kosmose uurimine ja inimeste heaolu. Külastajad saavad kogeda uusimaid tehnoloogiaid, alates virtuaalsest reaalsusest ja tehisintellektist kuni robootikani, saades ülevaate sellest, kuidas need uuendused võivad kujundada meie tulevikku.

Dubai tuleviku muuseum on rohkem kui lihtsalt näitusekoht; see on ka platvorm dialoogiks ja koostööks teadlaste, leiutajate ja poliitikakujundajate vahel, et kujundada tulevikusuundi. Muuseum pakub inspireerivat ja harivat keskkonda, kus uuritakse, kuidas tehnoloogia võib aidata luua paremat tulevikku. See on üks linna kõige olulisemaid kultuuri- ja haridussihtkohti, pakkudes külastajatele põnevaid pilguheiteid tuleviku võimalustesse.

Kokkuvõtteks

Üllatuste ja luksuse linn Dubai  pakub külastajatele põnevat kombinatsiooni traditsioonilisest kultuurist ja kaasaegsest arhitektuurist. 

Selle artikli kaudu oleme avastanud linna silmapaistvamaid vaatamisväärsusi – alates maailma kõrgeimast hoonest Burj Khalifast kuni unikaalse Ski Dubai suusakeskuseni. 

Dubai on tõepoolest ainulaadne sihtkoht, mis pakub igale külastajale midagi erakordset, olgu selleks siis ajaloolised paigad, lõputud ostuvõimalused või põnevad seikluselamused.

Scroll to Top